• First Image

  Montaż mebli wszystkich dostępnych marek

  Profesjonalnie, szybko, czysto i solidnie. Już nie musisz martwić się o dopasowanie swoich mebli do pomieszczenia. Wykwalifikowani, nowocześnie myślący fachowcy zamontują za Ciebie meble każdego rodzaju.

 • First Image

  Wieloletnie doświadczenie

  Nasza firma od 15 lat zajmuje się profesjonalnym montażem mebli. Budujemy także meble z części przygotowanych do transportu.

 • First Image

  Pracujemy cały tydzień, również w weekendy.

  Dla Twojej wygody pracujemy 7 dni w tygodniu, dostosowujemy się do Twojego czasu, który jest przecież najcenniejszy.

 • First Image

  Montaż mebli w Poznaniu i okolicach

  Oferujemy usługi monterskie dla Twojego domu i firmy. Posiadamy duże doświadczenie i wykwalifikowanych fachowców. Naszą domeną jest solidność i profesjonalizm. Gwarantujemy dotrzymanie każdego terminu.

Usługi

- Montaż mebli IKEA (specjalizacja kuchnie)
- Montaż mebli w paczkach - WSZYSCY PRODUCENCI
- Malowanie mebli
- Naprawa mebli
- Odnawianie mebli
- Modyfikacja mebli
- Meble "na wymiar" wg. Twojego pomysłu.

Oprócz tego montujemy meble takich producentów jak FORTE, BLACK RED WHITE, BOG-FRAN, RESTOL, DIREKTA, AGATA MEBLE oraz wielu innych.

Składanie i montaż w mebli musi zostać przeprowadzony w sposób profesjonalny. W innym wypadku ryzykujemy zniszczeniem lub częściowym uszkodzeniem mebla, a własnoręczne próby montażu mogą być powodem do odmowy przyjęcia reklamacji u producenta. Dlatego też warto zaufać profesjonalistom i zdać się na ich doświadczenie.

Przy pracy kierujemy się estetyką i szczegółami oraz wykorzystujemy narzędzia, które spełniają wysokie wymagania dzięki czemu zawsze osiągamy doskonały efekt. Po montażu pozostawiamy po sobie porządek i dobre wrażenie. Mebel precyzyjnie złożony i estetycznie zamontowany to cel, do którego dążymy przy każdym montażu.

Zadzwoń: 509-854-769