• First Image

  Montaż mebli wszystkich dostępnych marek

  Profesjonalnie, szybko, czysto i solidnie. Już nie musisz martwić się o dopasowanie swoich mebli do pomieszczenia. Wykwalifikowani, nowocześnie myślący fachowcy zamontują za Ciebie meble każdego rodzaju.

 • First Image

  Wieloletnie doświadczenie

  Nasza firma od 15 lat zajmuje się profesjonalnym montażem mebli. Budujemy także meble z części przygotowanych do transportu.

 • First Image

  Pracujemy cały tydzień, również w weekendy.

  Dla Twojej wygody pracujemy 7 dni w tygodniu, dostosowujemy się do Twojego czasu, który jest przecież najcenniejszy.

 • First Image

  Montaż mebli w Poznaniu i okolicach

  Oferujemy usługi monterskie dla Twojego domu i firmy. Posiadamy duże doświadczenie i wykwalifikowanych fachowców. Naszą domeną jest solidność i profesjonalizm. Gwarantujemy dotrzymanie każdego terminu.

O firmie

Nasza firma od 15 lat świadczy usługę montażu mebli na terenie całej Wielkopolski. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie montażu mebli. Cieszymy się opinią dobrego i solidnego partnera. Posiadamy kompletne zaplecze techniczne pozwalające bez przeszkód zabezpieczyć sprawną realizację zlecenia. Zdobyta wiedza i doświadczenie zapewnia naszym klientom efektywną i sprawną współpracę.

15 letnie doświadczenie

Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniem, skręcaniem oraz montażem mebli wszelkiego typu. Obsługujemy zarówno prywatne domy jak i duże przedsiębiorstwa. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Współpraca z nami do komfort, oszczędność czasu i pieniędzy oraz gwarantowane zadowolenie.

Nasi pracownicy to doświadczony i wykwalifikowany personel, znający specyfikę pracy i produkty rynku meblowego. Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w poznańskich salonach meblowych, pozwala nam w kreatywny sposób rozwiązywać problemy, wymyślać nowe rozwiązania, unikać błędów, a co najważniejsze - profesjonalnie zmontować Państwa meble. Cechuje nas dokładność wykonania, dbałość o detale oraz obsługa klienta wg. najwyższych standardów.

Montujemy i demontujemy meble popularnych firm meblowych na polskim rynku tj. BRW, Ikea, Vox, Forte, Abra, Agata Meble, Bog-Fran, JYSK, itp.

Montujemy meble pokojowe, sypialniane, biurowe, kuchenne, dziecięce, hotelowe, ekspozycyjne, ogrodowe i łazienkowe.

Pracujemy na profesjonalnych elektronarzędziach , wystawiamy faktury VAT.

Działamy na terenie Poznania i okolic, jak również całego województwa wielkopolskiego. Oferujemy szybki dojazd, miłą i wykwalifikwaną ekipę montażystów, dogodne terminy oraz godziny wykonywanych prac.

Udzielamy pisemnej, 6 miesięcznej gwarancji na nasze usługi.

Atrakcyjne ceny to nasz atut. Ponadto stawiamy na jakość wykonywanych usług i obsługę klienta.

Profesjonalny montaż gwarantuje 100% funkcjonalność mebli przez długie lata…

Zadzwoń: 509-854-769